Документи на перебування українців в Чехії будуть продовжені на період пандемії

Життя  28 березня 2020 року, 13:12 6740

Права українців у Чехії під час кризи, спричиненої новим коронавірусом, будуть захищені, штрафи за протерміновані документи не накладатимуться, а для руху між Україною та Чехією буде працювати спеціальний транзитний коридор через Словаччину. Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба домовився під час телефонної розмови з главою МЗС Чехії Томашем Петршічеком, — інформує пресслужба МЗС України.

Loading...

Читайте також:  Застрягли в Угорщині: чи штрафуватимуть українців за протерміновані документи

«Ми спостерігаємо ознаки рецесії у Європі. Ви знаєте не гірше за мене про тисячі українських робітників в Чехії і загрози звільнень через закриття підприємств. Потрібно переконатися, щоб законні права громадян України були дотримані. Щоб роботодавці ставилися до всіх по закону. Незалежно від національного походження”, — зауважив Кулеба. Зі свого боку, Петршічек запевнив, що уряд Чехії пильнує, аби українцям гарантувалися всі законні права, а підприємства дотримувалися трудового права, зокрема, компанії, які вдаватимуться до дискримінаційних кроків чи не будуть виконувати зобов’язання, втратять право брати участь в низці урядових програм.

Міністр закордонних справ Чехії також запевнив Кулебу, що документи на перебування українців в Чехії будуть продовжені на період пандемії, і штрафів за прострочені документи не накладатимуть. Глави МЗС України та Чехії також домовилися організувати транзитний коридор для чеських та українських громадян через Словаччину. 

Нагадаємо, що правоохоронці перевіряють дотримання карантину громадянами, які повернулись з-за кордону.

Джерело: Укрінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0