Реально в Закарпатті зараз близько 5000 інфікованих, які щосекунди сіють вірус, – заява голови облради

Життя  30 березня 2020 року, 07:48 27375

У мережі з‘явилася інформація про те, що в Закарпатській області насправді хворих коронавірусом може виявитися набагато більше людей.

Відповідну інформацію озвучив голова Закарпатської облради Михайло Рівіс у Фейсбуці.

Loading...

Читайте також:  У 19 осіб, які контактували із інфікованою коронавірусом мукачівкою, попередньо підтвердили вірус

"Треба розуміти, що реально в області зараз близько 5000 інфікованих, які щосекунди сіють вірус.

Вони ніяк не можуть зрозуміти, що районні лікарні не готові до масового поступлення хворих і надіються сперти все однією інфекційною лікарнею в якій всього 70 ліжок. Це при тому, що у світі під палати переобладнують стадіони і торговельні центри. А в нас навіть запасу ліжок немає, білизни та матраців, я не говорю про ліки і професійне обладнання. Медики не мають засобів індивідуального захисту. Тому кожен, хто сьогодні на шашликах, а не вдома, не усвідомлює, на яку небезпеку себе наражає", – йдеться у дописі Рівіса в коментарях до публікації про інфіковану мукачівку.

Читайте також:  В Україні хворих із легкою формою коронавірусу госпіталізовувати не будуть

У телефонній розмові кореспондентам "Суспільного Закарпаття" Михайло Рівіс сказав:

"У нашій області цілком можлива така кількість хворих. Тільки тепер ми почали робити експрес-тести та ПЛР-тести на коронавірус у закарпатців. Багато наших людей повернулися з-за кордону. Медики не готові: нам бракує засобів індивідуального захисту, недостатньо професійного обладнання та ліжок у лікарнях. Я хотів цим коментарем наголосити, що кількість хворих насправді більша, ніж ми собі думаємо. А люди, які на вихідних відпочивають на природі і смажать шашлики, не усвідомлюють, на яку небезпеку себе наражають. Кількість хворих буде зростати з кожним днем, і нам треба бути готовими до цього".

Коронавірус у Закарпатті

Коронавірус у Закарпатті

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Саша 30.03.2020, 10:11
Заговорив, тіпа від нього нічого не залежить в області лиш бабло пиляти та собі зарплату в 100 чисяч встановлювати і на розходи не забути. А чому не прийшов на кордон та не організував процес цивілізованого переходу наших заробітчан в останні 2-3 дня? Тим більше, що є бувшим таможником, але то не контробанду возити... А людей збирали тисячами в одному місці, держали годинами без засобів захисту, саджали в автобуси десятками та ще й по 300-400 гривень дерли за кілометер проізду на митниці і то тіпа автобуси організовувала влада. Та там хто йшов здоровим з Європи мав 100 відсотків шансів заразитись на самому кордоні, а потім привезти заразу додому в сімі та до рідні, сусідів. Такі реаліі і повна бездіяльність влади, не знімаючи відповідальності і від кожного громадянина, що безпосередньо від нього самого залежить, бо від голоду помирати ніхто не хоче, а цим панам як Рівіс, що іздять на машинах за 100 тисяч доларів, точно не відомо як ото жити на зарплату в 5-7 тисяч гривень чи за що кормити сімю. Гіркі реаліі украіни.