В області ще одну особу госпіталізували із підозрою на COVID-19

Життя  31 березня 2020 року, 12:45 634

Протягом минулої доби, 30 березня, у заклади охорони здоров’я області, що перебувають у сфері управління департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА, звернулись за екстреною медичною допомогою 381 особа, з них з явищами гострої респіраторної інфекції – 37.

Також госпіталізовано 33 хворих із явищами гострої респіраторної інфекції у заклади охорони здоров’я, що надають спеціалізовану медичну допомогу. Із 33 хворих, що госпіталізовані, у 2 осіб діагностовано вірусну грипозу пневмонію, 1 хворий госпіталізований із підозрою на COVID-19.

Loading...

Читайте також:  Мукачівку, в якої виявили коронавірус, невдовзі випишуть із лікарні

Результати відібраних біологічних матеріалів для вірусологічного дослідження у 19 осіб, які епідеміологом включені в коло вузького контакту особи, яка перебуває на лікуванні в КНП „Обласна клінічна інфекційна лікарня” Закарпатської обласної ради та має підтверджений випадок COVID-19, та які за результатами полімеразної ланцюгової реакції, що проведена у вірусологічній лабораторії ДУ „Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України”, дали позитивний результат, ще не підтверджені вірусологічною референс лабораторією м. Київ.

Читайте також:  Лікарня для фільму жахів: де планують розміщувати хворих на коронавірус на Закарпатті

Одна особа, за добу, що минула, госпіталізована в комунальне некомерційне підприємство „Обласна клінічна інфекційна лікарня” Закарпатської обласної ради з підозрою на COVID-19 (результати швидких тестів негативні). За добу не зареєстровано летальних випадків серед осіб із підтвердженим діагнозом COVID-19.

Нагадаємо, понад 12 тисяч закарпатців перебувають на самоізоляції.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0