У школярів після карантину обов’язково перевірять засвоєний матеріал під час дистанційного навчання

Життя  2 квітня 2020 року, 08:41 1319

Щойно школярі зможуть повернутись за парти для них буде обов’язково запроваджений час на перевірки засвоєного матеріалу під час дистанційного навчання, вони відбуватимуться у червні, за умови закінчення карантину, або вже у вересні, коли розпочнеться новий навчальний рік.

Про це у ефірі «Сніданку з 1+1» розповіла тимчасова виконувачка обов’язків міністра освіти Любомира Мандзій.

Читайте також:  Зеленський презентував проєкт "Всеукраїнська школа онлайн": список каналів, які показуватимуть навчання

Вона наголосила, що дистанційне навчання відбувається, але дуже по-різному, не у всіх є можливості долучитись до такого навчання через мережу, тому обов’язково потрібен час на те, щоб перевірити, як діти опанували і засвоїли матеріал. «Бо навчання в школі і навчання при дистанційному навчанні – це зовсім різне», - заявила вона.

Мандзій зазначила, що питання, коли проводити такі зрізи знань, будуть вирішувати педагогічні ради і заклади освіти індивідуально. Також вона заявила, що це не вплине на терміни закінчення навчального року, але винятком можуть стати 11-класники.

Термін закінчення навчального року є визначено законом України про освіту - не пізніше липня. Можливо будуть змінені терміни виключно для випускників, це залежить від видачі документів про завершення освіти.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0