Зеленський хоче залишити заробітчан в Україні

Життя  2 квітня 2020 року, 11:15 29190

Президент Володимир Зеленський закликав уряд розробити механізм, який дозволить усім заробітчанам залишитися працювати в Україні після закінчення карантину.

Про це Зеленський заявив під час свого традиційного відеозвернення.

Loading...

Читайте також:  Скільки українців повернулося додому під час коронавірусу: озвучено дані

“Окремо хочу звернути увагу уряду на наступне: зараз в Україну повернулось дуже багато громадян з-за кордону. Це добра новина, нехай і обставини такого повернення не найприємніші. Але рано чи пізно коронавірус обов’язково пройде і карантин закінчиться. Вважаю, що ми повинні зробити все і втримати цих людей на батьківщині. Нам дуже потрібні ваші знання та вміння”, – зазначив президент.

За словами Зеленського, він запропонував уряду розробити окремий механізм, який створить в Україні додаткові мільйони робочих місць.

“Саме в цьому контексті знаковим є продовження програми “Велике будівництво”. Тисячі кілометрів нових доріг та інфраструктурні об’єкти дадуть той необхідний імпульс для економічного розвитку та створять нові робочі місця. Дуже хочеться, щоб після карантину всі ми – і ті, хто працював тут, і ті, хто повернувся з-за кордону – разом будували Україну”, – зазначив Зеленський.

Джерело: Фінанси.юа
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0