Прем’єр Словаччини пропонує повністю закрити країну на карантин

Життя  3 квітня 2020 року, 09:46 2092

Прем’єр-міністр Словаччини Ігор Матович заявив, що найкращим способом боротьби з коронавірусом і мінімізації економічних збитків буде повне блокування країни.

"Ми б закрили все, що не є необхідним. Коронавірус заподіює нашій економіці збитки в розмірі 70 мільйонів євро щодня. Як довго ми можемо це приймати?", – заявив Матович на пресконференції в середу.

Прем’єр вважає, що суспільство має спочатку домовитися про це, і громадськість повинна бути проінформована про можливе закриття країни за кілька тижнів. Він не уточнив, коли це може статися, але припустив, що це триватиме близько трьох тижнів.

Loading...

Читайте також:  Уряд Чехії хоче продовжити надзвичайний стан до травня

Більшості людей у такому випадку взагалі не дозволять залишати свої будинки, будуть працювати тільки рятувальні служби і магазини з продажу предметів першої необхідності.

Ідея загальнонаціонального "локдауну" викликала критичну реакцію серед багатьох, включаючи партнерів партії Матовича по коаліції. Всього кілька днів тому уряд дозволив відкрити деякі магазини, які були закриті протягом попередніх двох тижнів.

Читайте також:  Не можна буде виходити навіть вдвох та режим "всі в масках": уряд посилює карантин в Україні

Повне блокування вимагатиме від уряду оголосити надзвичайний стан в країні.

Станом на 1 квітня, у Словаччині було 400 підтверджених випадків коронавірусу, 37 з них виявили за останню добу. У середу в країні підтвердили першу смерть від коронавірусу.

Нагадаємо, через коронавірус греки перенесли святкування Великодня на кінець травня.

Джерело: ЄП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Ххх 03.04.2020, 15:12
Не пишіть дурниці. У Словачині послабили карантині заходи.