Словаччина обмежить пересування громадян. На Великдень також

Життя  6 квітня 2020 року, 12:25 1407

У Словаччині на шість днів людям дозволять виходити з дому лише з певними цілями. Обмеження на пересування діятимуть і на Великодні свята. Рішення було прийнято після переговорів у неділю між кризовим урядовим штабом та експертною радою, яку запросили взяти участь у прийнятті рішення. Колектив складався з провідних інфекціоністів країни та фахівців з інших галузей медицини.

Виходячи з їхньої рекомендації, уряд ухвалить законодавство про обмеження вільного переміщення людей. Обмеження застосовуватимуться з 8 до 13 квітня. У рішення будуть певні винятки: поїздки на роботу та з роботи, поїздки в супермаркет, відвідування лікаря, догляд за родичами чи допомога сусідам, похорони, виїзди на природу, але лише в межах району, в якому живе людина.

Loading...

Читайте також:  Паску освячу кожному біля двору: у селі на Мукачівщині священник приємно вразив вірників

"Мета заходів – уникнути зайвих подорожей, зустрічей людей і, таким чином, уникнути зараження наших рідних та друзів", – сказав прем’єр-міністр Ігор Матович.

Прем’єр обмірковував повну заборону на пересування під час Великодня. Також розглядався варіант повністю закрити столицю – Братиславу. Однак, ці заходи поки не впроваджуються.

Джерело: ЄП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0