Закарпаття попросило Київ роз’яснити процедуру обов’язкової обсервації

Життя  7 квітня 2020 року, 15:48 939

Закарпаття запросило у Києва роз’яснення щодо процедури обов’язкової обсервації. Про таке сьогоні під час брифінгу розповів заступник голови Закарпатської ОДА, начальник обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Ігор Шинкарюк.

Так, під час брифінгу зазначалося, що за останню добу кордон на Закарпатті перетнули близько 1400 осіб.

Loading...

Читайте також:  В Україні почали контролювати людей на самоізоляції через мобільний: не встановив додаток – штраф

Як розповів Ігор Шинкарюк, коментуючи питання щодо обов’язкової обсервації для українців, що прибувають з-за кордону: "Зараз ми відправили в центр відповідні документи з переліком питань, з якими ми стикається. І першочерговим є те, що ми не можемо контролювати, а це – потік людей. Ми не знаємо, в який конкретно день які конкретно люди будуть прибувати на територію України, і яка їх буде кількість. Це означає, що ми не можемо тисячу людей перевести на обов’язкову обсервацію, а 500 або 600 людей не помістити в обсервації... Зараз вищими органами влади опрацьовується це питання. Коли буде надане відповідне роз’яснення, ми будемо діяти у відповідності до вимог чинного законодавства".

Тим часом, за словами І. Шинкарюка, заходи щодо евакуації людей з території інших держав здійснюються планово, як і раніше. Налагоджено система евакуації людей з Угорщини, Словаччини та Румунії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0