Кабміну запропонували план проведення служб на Великдень

Життя  9 квітня 2020 року, 08:17 762

Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій пропонує Кабінету міністрів дозволити обряди за умови дотримання обмеження за їхньою масовістю (у храмі або в іншому приміщенні може перебувати до 10 осіб – 1 людина на 5 кв. м).

Також, за заявою об’єднання, священнослужителі та особи, задіяні в організації богослужінь та їхніх відеотрансляцій, повинні мати право вільного переміщення і користування громадським транспортом.

Loading...

Читайте також:  Зеленський та Епіфаній обговорили святкування Великодня в умовах карантину

Крім того, рекомендується надати роз’яснення представникам влади постанови Кабінету міністрів № 211, в якій ідеться про заборону масових заходів.

– Однак на місцях представники місцевої влади по-різному тлумачать карантин, іноді вимагаючи повного закриття храмів, що є порушенням статті 35 Конституції України, – йдеться у повідомленні Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій.

Станом на лютий 2019 року до складу ВРЦіРО входять 16 церков і релігійних організацій та одна міжцерковна організація, серед яких православні, греко- і римсько-католицькі, протестантські та євангельські церкви, а також іудейське та мусульманське релігійні об’єднання.

Джерело: Факти
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0