Заборону на в’їзд у ЄС хочуть продовжити

Життя  9 квітня 2020 року, 08:42 2336

У Єврокомісії вважають, що 30 днів недостатньо для ефективної боротьби з COVID-19.

Єврокомісія у середу, 8 квітня, в рамках боротьби з поширенням нової коронавірусної інфекції, рекомендувала продовжити заборону на в’їзд до Євросоюзу з третіх країн до 15 травня.

"Відповідне рішення кожна країна ЄС має право ухвалювати сама. Водночас, досвід показує, що такі заходи стають ефективними, якщо всі країни діють узгоджено на зовнішніх кордонах Євросоюзу", – йдеться в заяві Єврокомісії. 

Loading...

Читайте також:  Кабмін просить дозволу не випускати українців за кордон, – ЗМІ

На думку відомства, 30 днів недостатньо для ефективної боротьби з пандемією коронавірусу в Європі.

"Хоча ми бачимо обнадійливі перші результати, продовження обмеження на поїздки необхідно для зниження ризику подальшого поширення хвороби", – цитує агенція віцепрезидента Єврокомісії Маргарітіс Шинаса.

Попередня заборона на здійснення громадянами третіх країн поїздок до ЄС, що не є вкрай необхідними, за рекомендацією Єврокомісії, була ухвалена в середині березня терміном на 30 днів всіма країнами ЄC, а також Швейцарією, Норвегією, Ліхтенштейном та Ісландією, що входять до так званої "зони ЄС+".

Обмеження не поширюються на медперсонал, дипломатів і громадян країн ЄС, які повертаються додому. Також виняток зробили для людей, які доїжджають на роботу через кордон, та тих, хто транспортує важливі товари.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0