За кошти меценатів у Хусті тестуватимуть на Covid-19 всіх медиків райлікарні

Життя  10 квітня 2020 року, 11:07 2183

Приємну новину повідомила адміністрація Хустської центральної районної лікарні ім. Віцинського у Фейсбуці. «Адміністрація вважає за необхідне забезпечити проведення тестування на виявлення корона вірусу також у медиків, які безпосередньо та щоденно контактують із пацієнтами у своїй роботі та, як наслідок, перебувають у групі ризику!

Такі превентивні заходи, на наш погляд, є важливим та необхідним механізмом подолання та упередження розповсюдження захворювання, а також убезпечення тих, хто рятує наші життя! Однак, наші власні можливості на реалізацію такого проєкту є обмеженими.

Тож на наше звернення про допомогу вчергове відгукнулися благодійники – Валерій Лунченко, Мирослав Білецький та Василь Губаль!», – йдеться у зверненні.

Читайте також:  В Ужгороді новий випадок коронавірусу: захворів сімейний лікар

За кошти меценатів закуплені тести, а також оплачені в приватній медичній лабораторії «АСТРА-ДІА» проведення досліджень. Таким чином в районній лікарні розпочали таке необхідне тестування медперсоналу.

Варто зазначити, що в Італії від коронавірусу загинуло вже 103 медичних працівника. Загалом на сьогоднішній день в Італії заразилися коронавірусом вже більше 12,6 тис. медпрацівників.

В Україні також постійно фіксуються виявлення інфекції у медичного персоналу. Так, до прикладу, у Іршавській районній лікарні, де виявили коронавірус у завідуючого поліклінічного відділення понад 100 чоловік медперсоналу відправили на самоізоляцію.

У Великому Бичкові Рахівського району COVID-19 виявили коронавірус у лікаря Великобичківської лікарні та його доньки. В обидвох діагноз підтверджено лабораторно.

В інших областях також фіксують захворювання на цей недуг серед лікарів та іншого медперсоналу. Днями у ЗМІ повідомляли, що у Тернополі виявили sars-cov-2 у 44 медичних працівників.

Читайте також:  Зеленський пропонує онлайн-курси для лікарів

Таким чином тестування українських медиків є нагальною потребую, адже в разі спалахів інфекції серед медперсоналу, в Україні значно знизиться можливість опрацьовувати хворих пацієнтів.

У Хусті цей процес відтепер забезпечено за кошти меценатів: «На місці, в бактеріологічному відділенні Хустської ЦРЛ, ми відбираємо зразки матеріалу у працівників лікарні, які в подальшому відправляємо для проведення аналізів до лабораторії! Кожного дня, згідно сформованих списків, ми тестуватимемо по 10 наших колег!» – йдеться у повідомленні Хустської районної лікарні.

Варто додати, що дещо раніше, за кошти благодійників, Хустських медиків забезпечили всіма захисними засобами для роботи в умовах пандемії коронавірусу.

 

Джерело: Закінсайдер
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0