У громадському транспорті дозволять їздити лише в масках

Життя  13 квітня 2020 року, 08:42 612

Поетапне полегшення карантинних заходів розпочнеться в травні. Уряд готує відповідну стратегію, яку презентує найближчим часом, розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Що хочу тут наголосити: рішення про послаблення карантину буде прийматися на основі даних про динаміку щодо кількості людей, які захворіли на коронавірус», – розповів Шмигаль.

Loading...

Читайте також:  Респіратор – це не захист: в МОЗ пояснили, які маски носити

За його словами, лише після того, як динаміка почне знижуватися, держава розпочне вихід з карантину, але за нових соціальних стандартів життя. Уряд зараз працює над відповідною стратегією.

Цей план включає в себе завершення навчального року 2019/2020, відновлення роботи громадського транспорту, але за новими правилами, вільне відвідування зон відпочинку тощо. Проте масочний режим буде тривати.

Також прем’єр-міністр анонсував деякі проекти, над якими уряд зараз працює. Це підтримка вразливих верств населення, допомога по безробіттю, підтримка малого і середнього бізнесу. Зокрема, кредитні канікули, рефінансування кредитів тощо. Зі зняттям карантинних обмежень уряд розпочне програму створення 500 тисяч робочих місць.

Джерело: theVillage
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0