У МОЗ пояснили, до чого може призвести відвідування церков на Великдень

Життя  14 квітня 2020 року, 12:10 1394

Масове відвідування церков на Великдень може звести до нуля досягнуті успіхи у стримуванні поширення коронавірусу в Україні. Про це в ефірі програми "Свобода слова" заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Він розповів, що МОЗ провело бесіду з Радою церков, з усіма главами про те, що потрібно зробити все можливе, щоб уникнути масових скупчень. Ляшко зазначив, що під час святкування Вербної неділі не було багато порушень у церквах.

Loading...

Читайте також:  Президент Зеленський розповів про Великдень у новому форматі

"Були поодинокі порушення, коли віруючих допустили в самі храми, але в більшості випадків українці збиралися біля храмів, і були масові скупчення людей. Це призводить до того, що були тісні контакти. І це може призвести до того, що буде сплеск захворюваності COVID-19", – заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Тому МОЗ закликав українців відсвяткувати Великдень вдома, не порушуючи карантину.

"Не вистачить ніяких сил ні поліції, ні епідеміологів, щоб закрити всі храми і закрити всіх людей. Ми розраховуємо на свідомість людей", – додав Віктор Ляшко.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Василь 14.04.2020, 21:59
Ви призиваєте щоб не було людей в храмах на Великдень,але треба якось це питання рішити в громадських місцях,бо перед паскою більше народу в торгівельних центрах,там теж велика вірогідність заразитись.