Кожен 10 українець не дотримується карантину

Життя  14 квітня 2020 року, 15:20 540

Більше половини опитаних українців заявили, що обмежили вихід з дому у зв’язку з карантином. Третина опитаних зазначили, що дотримують часткових обмежень.

Лише кожен десятий українець зізнався, що не дотримується карантину. Про це свідчать результати опитування, проведеного 10 – 12 квітня соціологічною групою "Рейтинг".

За останні 2 тижні показники не змінилися: у березневому опитуванні 56% українців сказали, що обмежили вихід із дому у зв’язку з карантином. Частіше про повне самообмеження зазначали жителі Заходу та Центру, а також жінки та представники найстаршої вікової групи.

Loading...

Читайте також:  Як зараз працюють магазини у Мукачеві: фоторепортаж

Як українці дотримуються карантину

  • Попри карантин, 19% опитаних зазначили, що виходять з дому декілька разів на день;
  • 29% – один раз на день;
  • 42% заявили, що виходять лише раз на кілька днів;
  • 10% – взагалі намагаються не виходити.

За останні 2 тижні показники не змінилися. Частіше про високий рівень обмежень виходу з дому зазначали жінки, найстарші та найбідніші опитані.

Яка ситуація з роботою

  • Серед тих, хто мав роботу до запровадження карантину, 40% зазначили, що продовжують працювати у звичному режимі після запровадження обмежень;
  • 23% – працюють дистанційно;
  • 11% – пішли у відпустку;
  • 18% – перебувають у відпустці за власним бажанням;
  • 8% – втратили роботу.

Читайте також:  У МОЗ розповіли, за яких умов послаблять карантин після 24 квітня

Опитування було проведене соціологічною групою "Рейтинг" протягом 10 – 12 квітня 2020 року. Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення.

Метод опитування: телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера. На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Нагадаємо, Закарпатська обласна інфекційна лікарня вже заповнена пацієнтами.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0