Відкриття музеїв, бібліотек, прогулянки в парку: із чого пропонують розпочати пом’якшення карантину

Життя  21 квітня 2020 року, 11:11 3989

Уряд планує продовжити карантин в Україні до 12 травня, однак пом’якшити його умови та дозволити громадянам відвідувати деякі об’єкти.

Про це під час брифінгу 21 квітня заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, зазначивши, що, незважаючи на послаблення, все буде суворо контролюватися для недопущення порушень обмежувальних заходів.

Loading...

Читайте також:  Прем’єр-міністр України підтвердив намір продовжити в Україні карантин

"На найближчому засіданні уряду МОЗ буде виносити постанову щодо продовження дії карантину. Продовжувати ми збираємося до 12 травня. Це зумовлено нашим наявним рівнем захворюваності та тією небезпекою, яку несе коронавірусна хвороба. Водночас МОЗ пропонуватиме відповідні пом’якшення карантиних заходів", – сказав міністр.

"Що це саме буде? Наприклад, прогулянки парками, але вони будуть дуже чітко обмежені щодо кількості осіб, щодо засобів індивідуального захисту. І дуже чіткі критерії будуть виставлені в цій постанові. До того ж ми пропонуватимемо відкриття для відвідування музеїв, бібліотек, але також із чіткими обмеженнями стосовно дистанції, засобів індивідуального захисту, термоскринінгу на вході до певного закладу", – додав Степанов.

Підсумовуючи, він запевнив, що МОЗ планує ще низку пом’якшень карантинних обмежень, але всі вони чітко будуть регламентовані.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, що карантин в Україні можуть продовжити до щонайменше 12 травня. 

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
Мукачівець 23.04.2020, 23:24
Медичні центри нехай зароблять в нормальному режимі! А то ні узі ні ренген неможна зробити! Сволочі то що потрібно аби працювало та закрили!
Василь 21.04.2020, 16:43
підараси!