Карантин продовжено: які заборони діятимуть до 11 травня та які є послаблення

Життя  22 квітня 2020 року, 16:58 4959

Кабінет міністрів подовжив карантин з огляду на моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ, які свідчать, що пік захворюваності може настати на початку травня. Так на засіданні рішення пояснив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Після чого запропонував проголосувати за зміни до постанови №211, яка стосується карантину.

Loading...

Читайте також:  Офіційно: в Україні продовжено карантин – відомо, до якого числа травня

Рішення було ухвалене і це означає, що до 11 травня зберігаються практично всі обмеження, які діяли до цього. Зокрема залишилися під забороною прогулянки парками і скверами, заняття на спортивних майданчиках та інші послаблення, які розглядали раніше.

До закінчення карантину раніше запровадженні заборони зберігаються.

Однак, уряд все ж запровадив деякі послаблення, які вже починають діяти. Відтепер дозволено перевезення в міському транспорті осіб, які виявили бажання бути донорами крові, а також залучати до роботи окремих категорій працівників без проходження обов’язкового профілактичного огляду, термін якого припав на період карантину.

Також замість обсервації, за прикладом європейських держав, в Україні запроваджуватимуть “розумну ізоляцію”. На практиці це означає, що для низки громадян буде запроваджено самоізоляцію з інструментом посиленого контролю за допомогою застосунку "Дія". Схожа модель є в сусідній Польщі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0