Що трапилось після візиту Прем’єр-міністра України на Закарпаття: подробиці

Життя  23 квітня 2020 року, 20:31 9502 Оновлено

Сьогодні з робочим візитом Закарпаття відвідав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Зокрема, він побував в обласній лікарні ім.Новака. Після цього журналіст Віталій Глагола оприлюднив інформацію про те, що під час візиту Шмигаля в обласну лікарню привезли засоби індивідуального захисту, а потім – забрали.

"Прем‘єр-міністр Денис Шмигаль звітує у себе в телеграмі: "У літаку ми привезли на Закарпаття частину засобів індивідуального захисту, які Офіс Президента постійно доправляє в Україну. Частку цієї поставки ми передали для потреб області, а іншу доправили в лікарню".

Через годину телефонували лікарі і просили допомогти із респіраторами, бо до завтра не вистачить. А знаєте чому? Допомогу привезли, передали в лікарню, а потім забрали раз із від‘їздом прем‘єр-міністра. А лікарям вона потрібна прямо сьогодні. Ця показуха колись закінчиться?", – написав Глагола.

Loading...

Читайте також:  "Це безпрецедентна сума", – прем’єр Шмигаль під час візиту в Закарпаття озвучив радісну новину

Згодом директор медзакладу Юрій Яцина в коментарі "UA:Суспільне" цю інформацію у телефонній розмові спростував. "Ці засоби індивідуального захисту знаходяться у нас на складі. Їх потрібно облікувати. А потім розприділити серед лікарів".

Після цього Віталій Глагола у своєму телеграм-каналі написав: "Мене звинуватили у брехні і породженні фейків у коментарі "UA: Закарпаття". Аби підтвердити свої слова, мушу опублікувати скріни переписки із головним лікарем обласної лікарні ім.Новака. До цієї переписки були дзвінки лікарів із проханням допомогти, бо у лікарні немає респіраторів FFP3 і не вистачить навіть до завтра. Імена лікарів не публікую, аби їх не звільнили".

Віталій Глагола оприлюднив переписку із директором Закарпатської обласної лікарні імені Новака

Журналіст Віталій Глагола оприлюднив переписку із директором Закарпатської обласної лікарні імені Новака

За кілька годин після цього журналіст запевнив, що в цій ситуації вийшло непорозуміння: "Ми із Юрієм Яцином ще раз поговорили по телефону. Він каже, що не так зрозумів питання і вийшло непорозуміння. Я йому вірю. Ми із ним порозумілись".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0