Триває будівництво середньої школи в Тернові та дитячого садка в Нижній Апші

Життя  24 квітня 2020 року, 16:36 729 ФОТО

Будівництво у Тернові та Нижній Апші розпочалося в попередні роки. У 2019 році на ці об’єкти були виділені кошти з Державного фонду регіонального розвитку, що надійшли після звернень до уряду народного депутата Василя Петьовки.  Згідно проектів – період реалізації програм розрахований на 2019-2020 роки.

Днями вже колишній, в.о.голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко на сторінці у мережі фейбук опублікував фото будівництва середньої школи у с. Терново. Тячівського району та дитячого садка на 100 місць у с. Нижня Апша, Тячівського району.

Loading...

Читайте також:  Школярі цього навчального року не повернуться до шкіл

Нагадаємо: роботи на цих об’єктах розпочалися в попередні роки. Так, у 2019 році, згідно опублікованого переліку інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, ці об’єкти, як проекти, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, були відібрані раніше. Кошти ДФРР на ряд об’єктів соціальної сфери на Тячівщині та Рахівщині виділили на звернення народного депутата України Василя Петьовки. 

Так, минулого року, на добудову лікарської амбулаторії з перепрофілюванням під навчальний заклад Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Терново  по вул. Садовій, 63, Тячівського району ( період реалізації: 2019-2020 рр.) всього передбачено  коштів:  7 млн. 950 тис. грн., з них коштів ДФРР – 4 млн. 950 тис.  грн., коштів місцевого бюджету - 3 млн. грн. 

Будівництво дитячого садка на 100 місць в с. Нижня Апша, Тячівського району (період реалізації: 2019 -2020 рр.) всього передбачено коштів – 3 млн. 500 тис. грн, з них коштів ДФРР – 2 млн., коштів місцевого бюджету - 1 млн. 500 тис. грн. Наразі роботи  на об’єктах тривають.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0