Продуктові ринки у Мукачеві відновлюють роботу

Життя  27 квітня 2020 року, 12:51 1307

У Мукачеві продуктові ринки відновлюють роботу з дотримання заходів протиепідемічної безпеки. Як зазначили у Мукачівській міськраді, з вівторка ринки міста працюватимуть у звичному режимі з дотриманням умов:

  • безпечна дистанція покупців;
  • масковий режим для покупців;
  • забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, зокрема захист обличчя та очей, рукавички;
  • дотримання протиепідемічних заходів;
  • проведення дезинфекції.
Loading...

Читайте також:  Як зараз, попри заборону, працює ринок "ГІД" у Мукачеві

На території Мукачівської ОТГ, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 (зі змінами та доповненнями), наразі дозволена робота суб’єктів господарювання (яка передбачає приймання відвідувачів), що здійснюють торгівлю продуктами харчування, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, добовим молодняком свійської птиці, за умови забезпечення персоналу та відвідувачів засобами індивідуального захисту. Зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших.

В тому числі, зазначена вище діяльність, за умови дотримання санітарних та протиепідемічних заходів, з 28 квітня 2020 року буде дозволена і на території ринків, оскільки пряма заборона на здійснення такої діяльності на території ринків чинними нормативно-правовими актами не передбачена.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0