В одному з парків Мукачева облаштували новий дитячий майданчик

Життя  28 квітня 2020 року, 09:22 2581 ФОТО

У парку імені Андрія Кузьменка після карантину запрацює новий дитячий ігровий майданчик, який облаштували ще до початку карантину. Його звели благодійники – завод "Флекстронікс ТзОВ".

Майданчик пристосований для дітей з особливими потребами. Поруч розмістили інформаційні стенди з правилами експлуатації та функцією фотозони.

Завод "Флекстронікс ТзОВ" вже передав майданчик у комунальну власність громади. Майданчик, загальною площею 680 квадратних метрів, облаштований безпечними ігровими елементами шведської компанії HAGS. Вся продукція сертифікована згідно з європейськими нормами безпеки, екології та якості, матеріали відповідають стандартам EN 1176 та EN 1177.

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві облаштують спортивно-ігровий дитячий майданчик

 

Якісне гумове покриття, товщиною 50 мм (виробник Німеччина), окрім естетичної складової забезпечує мінімізацію травм. Включені елементи для розвитку і стимулювання вестибулярного апарату, координації, тактильної чутливості, візуального фокусування.

"Маємо надію, що ця ініціатива компанії  стане поштовхом для подальшої розбудови в нашому місті подібної інфраструктури та допоможе родинам, які виховують дітей з особливими потребами соціально адаптовувати, знайомити з навколишнім світом, разом проводити відпочинок та заняття й також, що не менш важливо, надасть можливість й іншим діткам зрозуміти, що ми різні, але дитинство має бути у всіх", – зазначили у Мукачівській міській раді.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0