Українці все частіше виходять з дому під час карантину

Життя  28 квітня 2020 року, 13:53 649

За останні тижні зросла кількість українців, які попри карантинні обмеження виходять із дому кілька разів на день. Такі результати опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 24-25 квітня

"Попри карантин, 29% опитаних зазначили, що виходять з дому декілька разів на день, 23% – один раз на день. Водночас 37% заявили, що виходять лише раз на кілька днів, 11% – взагалі намагаються не виходити", – йдеться в повідомленні.

Соціологи відзначають, що за останні два тижні помітно зросла кількість тих, хто виходить з дому частіше, зокрема кількість респондентів, які виходять кілька разів на день зросла з 19 до 29%.

Loading...

Читайте також:  "Україна може повністю вийти з карантину швидше, ніж планували", – Денис Шмигаль

Частіше перебувають вдома жінки. Водночас, чим менше респонденти дивляться новини, тим частіше виходять з дому під час карантину.

Додатково: Дослідження проходило 24-25 квітня серед населення України віком від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів соціологи опитали 1200 респондентів.

Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 становить не більше 2,8%.

Нагадаємо, у Закарпатській ОДА вирішили посилити карантинні заходи.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0