Що дозволять з 11 травня, попри продовження карантину до 22 числа

Життя  4 травня 2020 року, 14:06 10839

4 травня Кабмін приймає рішення послабити карантинні заходи після 11 травня: відкриють парки, сквери та зони відпочинку, салони краси, частину магазинів.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що уряд розробляє алгоритми безпечного відкриття об’єктів оптово-роздрібної торгівлі непродовольчими товарами (крім торговельно-розважальних центрів), салонів краси, автосалонів, музеїв, бібліотек та інших закладів громадського відвідування, які матимуть чіткі правила дотримання санітарних норм. 

Loading...

Читайте також:  Карантин в Україні продовжать: відомо, до якого числа

"Щодо відкриття, які плануються або пом’якшення, які плануються зробити з 11 травня. Це відкриття парків, скверів, зон відпочинку, відкриття перукарень, манікюрних та педикюрних салонів, салонів краси. Відповідно за певних умов, які розроблені і будуть представлені Міністерством охорони здоров’я щодо дотримання протиепідеміологічних заходів в усіх сферах, які ми сьогодні перелічуємо і будемо відкривати з 11 травня", – заявив Шмигаль.

Розглядають також можливість відкриття літніх майданчиків закладів громадського харчування, однак місцева влада може обмежувати їхню роботу чи закривати з огляду на ситуацію, яка склалася в місті та регіоні.

"Ми дозволимо роботу закладів громадського харчування на винос. Роботу літніх майданчиків кафе й ресторанів розташованих просто неба, у закладах зареєстрованих, як оператори потужності. Ми також говоримо про оптову і роздрібну торгівлю непродовольчими товарами. Звісно, окрім зон розваг та харчування, фудкортів, кінотеатрів, дитячих зон в торгово-розважальних центрах. Ми ведемо мову про дозвіл працювати при окремих умовах закладам побутового обслуговування населення за визначеними критеріями. Музеї, бібліотеки, тренування в командних видах спорту для професійних команд на закритих базах. Стоматологи, аудитори, адвокати, нотаріуси, сервіси побутової техніки. Всі ці речі будуть сьогодні прийняті", – зазначив він. 

Шмигаль наголосив, що уряд планує подовжити карантин до 22 травня.

"Ми зараз бачимо, що ВООЗ продовжила дію глобального режиму надзвичайної ситуації, тому для нас так само пом’якшення карантину не означає його повне зняття. Карантин буде продовжений зараз до 22 травня. Далі ми будемо дивитися як буде рухатись пандемія в світі та як буде відбуватись коливання ось цієї захворюваності у нас в Україні", – зауважив прем’єр.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 5
Мукачівець 04.05.2020, 18:47
Бізнес бізнесом ,а як прожити за мінімалку при карантіні з дітьми дома.Бізнесменам не треба платити податок.А людям простим хоть би простили мало світла і газа!
Добродій 04.05.2020, 18:32
Запустіть транспорт що людям можливо на роботу добратись!!!
михаил 04.05.2020, 17:02
А кордони малі коли відкриють ? або як скот возити будете ?
Водій 04.05.2020, 15:57
Транспорт коли запустите, як людям добиратися на роботу ?
Голос 04.05.2020, 14:17
Дайте вже людям роботу і нормальну зарплату!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!