Очільник Закарпаття звернувся в поліцію через дії влади Мукачева

Життя  4 травня 2020 року, 22:05 4729

Закарпатська ОДА оскаржить у суді рішення комісії ТЕБНС Мукачівської міськради щодо послаблення карантинних заходів у місті. 30 квітня у Мукачеві вирішили дозволити роботу речового ринку та торговельних центрів, нехтуючи обмежувальним протиепідемічним заходам, визначеним КМУ на боротьбу з COVID-19.

Очільник Закарпатської ОДА звернувся до правоохоронців. Олексій Петров доручив провести перевірку законності рішення прийнятого комісією.

Прокуратура за цим фактом зареєструвала кримінальне провадження. Попередня правова кваліфікація - ч.1 ст. 325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

Loading...

Читайте також:  Чи працюють ТРК "Щодня" та магазини у Мукачеві

Протягом дня поліцейські проводили у Мукачеві профілактично-роз’яснувальну роботу із підприємцями, повідомляли про відповідальність за порушення карантину.

Також, за інформацією мукачівців, сьогодні підприємці речового ринку та торгово-розважального центру у Мукачеві самі відмовилися розпочинати роботу, допоки в країні триває карантин.

Незважаючи на рішення мукачівської мерії, речовий ринок біля автовокзалу та торгово-розважальний центр «Щодня» не працювали.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
вася 05.05.2020, 10:51
Не можуть уже опреділитися там. Ко правий? Кому вірити ? Чому підставляють підприємців? якщо шось то ми не дозволяли а ви вийшли... самі винуваті і платіть штраф 17 тис грн
михаил 04.05.2020, 22:24
Чильника Закарпаття привезли самолетом а попиздує додому пішком якщо повезе