Всіх протестовано, усі здорові: в Іршаві відновлює роботу супермаркет «Амбар»

Життя  4 травня 2020 року, 21:40 1329 ФОТО

Наприкінці минулого місяця засоби масової інформації повідомляли про закриття популярного продуктового магазину «Амбар» в м. Іршава. Причиною такого рішення стало виявлення інфекції коронавірусу в одного з працівників маркету. 

Одразу після отримання цієї інформації, керівництво магазину здійснило низку заходів з дезинфекції приміщення. Також, було прийнято відповідальне рішення про здійснення ПЛР-тестування (полімеразної ланцюгової реакції) усього персоналу магазину на можливу наявність інфекції. 

Loading...

Читайте також:  На Закарпатті у працівника супермаркету виявили коронавірус

Лабораторні дослідження здійснювала провідна закарпатська лабораторія «Астра-Діа». Усього біологічні матеріали було відібрано у 19 осіб. За результатами ПЛР-тестування - згадувану інфекцію не виявлено у жодного з працівників «Амбуру».

Варто додати, що метод ПЛР є золотим стандартом діагностики та застосовується в багатьох областях — від криміналістики до наукових експериментів. 

При ПЛР спеціально відібраний фрагмент ДНК копіюється і розмножується в термоциклері для пошуку конкретних фрагментів ДНК, наприклад, коронавірусу. 

Процедура дозволяє встановити, чи присутні в організмі хвороботворні мікроорганізми, і якщо так, то в якій кількості. При вірусних інфекціях це називається «вірусне навантаження».

Позаяк результати таких тестувань у персоналу «Амбару» виявилися негативними, а керівництвом магазину вжито всіх необхідних заходів, штабом протидії поширенню коронавірусу та ліквідації наслідків НС на території Іршавськогої ОТГ було прийнято рішення про відновлення роботи магазину.

В Іршаві відновлює роботу супермаркет «Амбар»

Читайте також:  У Закарпатті померла ще одна людина, хвора на коронавірус, – журналіст

Представники «Амбару» ж кажуть, що завжди переживають за здоров’я кожного з працівників, то ж якби у будь-кого з протестованих працівників виявили інфекцію - людину ні в якому разі не допустили б до роботи до її повного виздоровлення та від’ємних результатів плр-дослідження. Здоров’я своїх працівників та відвідувачів - головний пріорітет магазину.

До цієї місцевої приємної новини варто додати інформаію про позитивну світову тенденції.  Так, сьогодні у Німечинні дозволили відновити роботу перукарень і музеїв, сотні тисяч школярів повертаються до шкіл, а релігійні установи знову відкриті для віруючих. 

Не осторонь й Італія - тут з з 4 травня почала діяти друга фаза пом’якшення карантину. Жорстокі обмеження нарештів скасовано.

Також, рішенням Уряду України, з 11 травня 2020 року відкривають та дозволять роботу:

 • парки і сквери;
 • салони краси і перукарні;
 • літні майданчики кафе і ресторанів;
 • роботу нотаріусів та юристів;
 • заклади побутового обслуговування громадян;
 • музеї і бібліотеки;
 • тренування для професійних комад на закритих базах;
 • стоматологічні кабінети;
 • сервіси обслуговування побутової техніки;
 • відновлення діяльності суб’єктів господарювання, яка не передбачає прийом відвідувачів,
 • оптики та послуги окулістів, послуги з ремонту окулярів.

Тож маємо щирі сповідівання, що вже незабаром, слідом за іршавським магазином «Амбар», представники українського бізнесу повернуться у звичне робоче русло.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0