Українці почали активніше шукати роботу закордоном: топ-3 країни

Життя  12 травня 2020 року, 12:25 1003

На тлі послаблення карантинних обмежень, українці знову активно взялися за пошук роботи. Переважає тут робота за кордоном. Інформацію про збільшення кількості резюме та відновлення інтересу до пошуку роботи за кордоном опублікував Національний банк України.

Як приклад НБУ наводить дані частоти запитів про роботу за кордоном українською та російською мовами з території України. Перше місце посідає робота в Польщі. На другій позиції – Німеччина. Замикає першу трійку Чехія.

Loading...

Читайте також:  Українці шукають будь-яку можливість виїхати за кордон, – експерт

"Водночас у цілому економічна активність залишалася слабкою, про що свідчили поглиблення падіння попиту та обсягів виробництва електроенергії, в цілому негативні очікування підприємств щодо зайнятості, а також низький рівень кількості нових вакансій", – відзначили в НБУ.

Нацбанк також відзначає, що 83% підприємств не очікують змін у кількості працівників. Виняток – сільськогосподарські підприємства очікують збільшення зайнятості на фоні сезонних робіт, а також дещо поліпшилися очікування в підприємств торгівлі та переробної промисловості, крім імпортерів. Попри це, кількість нових вакансій на work.ua практично не змінюється.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0