Нацпарк "Синевир" запрацював після карантину

Життя  13 травня 2020 року, 14:34 3482

Національний природний парк "Синевир" 11 травня відновив роботу після двомісячного карантину. Проїзд автомобілів до озера Синевир в Закарпатській області в неділю і святкові дні планують заборонити. Крім того, буде повністю припинено рух будь-якого транспорту до озера в шлюбний період жаб, який проходить в першій половині травня.

"Національний природний парк "Синевир" має намір заборонити рух транспорту до озера Синевир в неділю і святкові дні, тобто в період, коли найбільший потік туристів. Також є намір повністю припинити рух будь-якого транспорту до озера в шлюбний період жаб, який проходить в першій половині травня", – йдеться у зверненні адміністрації нацпарку.

Loading...

Читайте також:  Безлюдне і загадкове: як виглядає озеро Синевир без натовпу туристів

Зазначимо, Національний природний парк "Синевир" відновив роботу після двомісячної карантину 11 травня. Наразі вхід у парк доступний тільки при наявності захисної маски або респіратора. Переміщатися по парку дозволено групами не більше 3 осіб і при дотриманні дистанції не менше 1,5 м.

У цьому сезоні ціна квитка на територію озера Синевир становить 25 гривень для дорослих і 10 гривень для школярів і студентів. Стільки ж коштують квитки при відвідуванні урочища "Чорна річка", а також реабілітаційного центру бурих ведмедів.

Додатково утримується плата при в’їзді на автотранспорті: на мотоциклі – 30 гривень; на легковому автомобілі – 75 гривень; на мікроавтобусі до 8 осіб – 120 гривень; на мікроавтобусі більше 8 чоловік – 165 гривень.

Джерело: Уніан
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0