Депутати продовжили заборону на російські соцмережі

Життя  14 травня 2020 року, 08:42 386

Вчора, 13 травня, Верховна Рада України проголосувала за заборону російських соціальних мереж "ВКонтакте" та "Одноклассники" та низки інших російських сайтів, телеканалів та організацій.

"За" проголосували 248 народних депутатів, "проти" – 16, утримались – 17.

Loading...

Читайте також:  СБУ пропонує продовжити заборону "Вконтакті" та "Однокласників"

Мова йде про постанову №3319 "Про схвалення пропозицій про продовження терміну застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

У пояснювальній записці зазначено, що збройна агресія РФ проти України триває.

"Відповідно, залишаються правові підстави, передбачені статтею 3 закону України "Про санкції", для продовження застосування санкцій до припинення збройної агресії Російської Федерації проти України", – йдеться в записці.

Цією постановою пропонується схвалити і внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо продовження терміну санкцій, відповідно до рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", яке було введено в дію указом президента України від 15 травня 2017 роки (№133 / 2017).

Цим рішенням, зокрема, було заборонено інтернет-провайдерам надавати послуги доступу користувачам мережі Інтернет на території України до ресурсів сервісів Mail.ru (www.mail.ru) і соціальних мереж "ВКонтакте" і "Одноклассники".

Після цього голосування спікер парламенту Дмитро Разумков закрив позачергове пленарне засідання.

Згідно з указом президента України №133/2017, обмежувальні санкції відповідно до рішення РНБО передбачають заборону інтернет-провайдерам надання послуг із доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів "Mail.ru" та соціально-орієнтованих ресурсів "ВКонтакте" й "Одноклассники". Крім того, санкції були введені проти ТОВ "Яндекс" (Москва) і "Яндекс.Україна", російських компаній - розробників антивірусів "Лабораторія Касперського" і "Доктор Веб".

Джерело: Прямий
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0