Турнікет на вході до Закарпатської ОДА встановили для розпізнавання працівників

Життя  14 травня 2020 року, 15:29 888

Турнікет на вході до будівлі Закарпатської ОДА встановлюють за розпорядженням колишнього виконувача обов’язків голови ОДА Олексія Гетманенка та голови обласної ради Михайло Рівіса від 7 квітня. Про це журналістам "Суспільне Закарпаття" повідомила начальниця управління спільною власністю територіальних громад Закарпатської обласної ради Юлія Малик.

За її словами вартість турнікету — 172 тисячі гривень, гроші виділили з обласного бюджету. Зумовлено встановлення його було тим, що, за словами чиновниці, в будівлі щодня постійно перебуває близько 1200 людей і турнікет був представлений як "найбільш сучасна система, яка дозволяє проводити розпізнавання працівників, тобто тих, хто перебуває в будівлі на постійній основі. Або через сканування обличчя, відбитків пальців чи через картки".

Loading...

Читайте також:  Встановлення турнікету на вході в Закарпатську ОДА викликало хвилю обурення

За словами Юлії Малик, відвідувачі, які заходитимуть через центральний вхід, повинні будуть показати посвідчення особи і повідомити, в який із відділів вони йдуть. Також в будівлю можна буде зайти через два інші входи.

"Праве крило займає відділ звернень громадян обласної державної адміністрації і можливо, обласна державна адміністрація запровадить туди вільний прохід, без будь-якої ідентифікації. А ліве крило займає орендар, який здійснює діяльність у сфері громадського харчування, там розміщена їдальня і так само буде забезпечено вільний прохід. Крім того, в тому крилі є окрема вбиральня, до якої також буде вільний доступ", – підсумувала Юлія Малик.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0