Фотографія закарпатки, котра працює з хворими на COVID-19, потрапила до американського видання

Життя  19 травня 2020 року, 15:24 2750 ФОТОФАКТ

Фотографія закарпатської медпрацівниці, котра працює з хворими на COVID-19, потрапила до американського видання "The Atlantic". Про це розповів автор світлини — ужгородець Сергій Гудак.

Як повідомляє "Суспільне Закарпатт", чоловік оприлюднює знімки на своїй сторінці в мережі Facebook і є фотокореспондентом всеукраїнського інтернет-видання. Він фотографував ужгородських медиків в обласній інфекційній лікарні.

Loading...

Читайте також:  Закарпатські медики, які лікують хворих на COVID-19, оприлюднили танцювальне відео

"Я провів кілька годин з цими людьми. І про них, як і про те, що вони роблять, можна говорити багато. Але я захотів, щоб ми зазирнули їм в очі. Очі, які часто втомлені, але впевнені. Очі, які часто дивляться через запітнілі окуляри. Очі, які запам’ятають врятовані цими людьми. Врятовані просто ніколи не бачать їхні обличчя", — зазначив Сергій.

Коли його знімок опублікували у США, Сергій написав: "Wow. А фото очей ужгородських лікарів потрапили в добірку "Фото тижня" в далекому The Atlantic", — повідомив Сергій. Зазначимо, що в кадрі — працівниця обласної інфекційної лікарні Галина Гавей.

Читайте також:  Головний лікар обласної інфекційної лікарні звернувся до закарпатців

Видання "The Atlantic" виходить із 1857 року. Має однойменний сайт. Позиціонує себе, як видання, що "кидає виклик припущенням і переслідує істину".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0