Коли в Україні відкриють кінотеатри та дозволять проводити фестивалі: попередня дата

Життя  19 травня 2020 року, 20:35 1933

Кабінет міністрів України планує дозволити працювати всій культурній сфері, включно з кінотеатрами та концертами, на останньому етапі зняття карантинних обмежень. Попередньою датою розглядають 1 липня, однак є нюанси.

Про це розповіла тимчасова виконувачка обов’язків міністра культури та інформаційної політики Світлана Фоменко. "В цілому, ми розраховували, що з 1 липня будуть зняті обмеження, але ці наші розрахунки й горизонт планування повністю залежить від тієї епідеміологічної ситуації, яка є в державі", — розповіла вона.

Loading...

Читайте також:  Карантин в Україні планують продовжити до 22 червня

Водночас Фоменко уточнила, що точна дата наразі не фіксована й буде залежати від показників захворюваності в Україні. За її словами, нормальна робота культурних інституцій може початися лише у випадку зняття повних обмежень на проведення масових заходів.

"Якщо, наприклад, фестиваль ще можна розглядати можливість просто неба проводити, то що стосується герметичних приміщень, таких як театри, кінотеатри, філармонії, то тут треба бути дуже обережним, тому що в першу чергу треба думати про здоров’я громадян", — зазначила Фоменко.

Джерело: Громадське
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0