Як мукачівці допомагають покинутому на автобусній зупинці чоловіку

Життя  26 травня 2020 року, 07:45 6364

Вже кілька днів на автобусній зупинці у мікрорайоні Підгоряни сидить літня людина. При собі чоловік не має документів та мало що пам’ятає про те, хто він, та звідки тут з’явився.

Небайдужі мукачівці вирішили допомогти чоловікові. Жителі мікрорайону допомагають чоловікові харчами, ліками та хто чим може. У мережі Фейсбук розмістили фото чоловіка та пост, у якому просять допомогти відшукати його рідних. На цю публікацію отримали відповідь.

Читайте також:  "Кухня для бідних": у Мукачеві допомагають тим, хто цього потребує

Чоловік, на жаль, дійсно має провали у пам’яті, і не зміг відповісти на всі питання. Поліцейські у свою чергу пообіцяли допомогти.

Раніше людям пан Яків (так назвав себе чоловік - ред.) розповів, що його сюди привіз чоловік на ім’я Андрій, висадив неподалік, і він самотужки на милицях дістався до зупинки. Взагалі у Мукачеві він уже близько 2-ох тижнів. Оскільки у країні карантин, то, справді, дістатися сюди самотужки на автобусі чи поїзді пан Яків не міг. Тому хто і для чого привіз чоловіка із Прилук до Мукачева – невідомо.

Чи пов’язана ця подія із розформуванням інтернату у якому проживав чоловік – теж питання відкрите.

Більш розлого розкажуть журналісти "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Правда 26.05.2020, 08:18
Не краіна, а чорт знає що... В городі авто іздять по 150-200 тис баксів і не має жодноі соціальноі столовоі, люди помирають від самотності і антисанітаріі, від відсутності регулярно іди та елементарних ліків. Зато безпритульні пси мають більше уваги та зачасту і умов для проживання.