Мешканці однієї із багатоповерхівок Мукачева волають про допомогу

Життя  26 травня 2020 року, 10:59 8055 ФОТО

Мешканці багатоповерхівки у центрі Мукачева волають про допомогу. На адресу одного з місцевих видань надійшов лист-звернення від мешканців будинку №29 на площі Кирила і Мефодія.

У ньому власники приміщень вчергове звертають увагу міського голови на ситуацію довкола будівлі у самісінькому центрі міста. Справа в тому, що фасад будинку, який був побудований в 70-80-х роках минулого століття, і слугує входом на вулицю Достоєвського (більш відому як Старий латоричний двір) потребує якнайшвидшого ремонту.

Лист-звернення від мешканців будинку №29 на площі Кирила і Мефодія.

Лист-звернення від мешканців будинку №29 на площі Кирила і Мефодія у Мукачеві

Loading...

Читайте також:  У центрі Мукачеві з будівлі впав великий шматок штукатурки

Старі оздоблювальні матеріали почали активно “сипатись” просто на голови перехожим.

Будинок у центрі Мукачева потребує негайного ремонту

"Минулоріч із будинку відвалився шматок стіни і впав у кількох метрах від перехожих, розтрощивши при цьому вікно. Дивом ніхто не постраждав”, – розповідає один із мешканців будинку.

Читайте також:  У Мукачеві на голови людей падала штукатурка

Жителі багатоповерхівки вже третій рік поспіль закликають владу звернути на них увагу та допомогти з ремонтом фасаду будинку. Натомість, у відповідь отримують пусті обіцянки, які нічим не закінчуються.

Багатоповерхівка у центрі Мукачева потребує ремонту

Схоже, міські урядники звернуть увагу на проблемний будинок лише після того, як хтось, на жаль, постраждає. Адже, інакше пояснити їх бездіяльність важко.

Джерело: mukachevo.today
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 4
Вася 27.05.2020, 10:35
А з якого перепуга , за мої податки їм мають ремонт робити, коли я свій булинок, сам ремонтую ? Квартири приватні?От нехай і ремонтують! Капец , я маю сплачувати податки, та мені навіть не позамітають біля будинку ,а вони вимагають ,щоб за кошти міста їм ремонт робили. Обнагліли до ужаса !
Я 26.05.2020, 21:19
Гон . Чому всі хто живе в будинках мають самі собі всьо робити ? А ці чекають ще й жаліються. На них відповідальність. Уже вобще обнагліли. Всьо має міська рада зробити нє? Ще може в квартирам їм євроремонти поробити з міського бюджету ?
Мукачівка 26.05.2020, 16:39
Та то вже не перший раз штукатурка людям на голову паде. Чекають у ратуші, доки хтось із перехожих серйозно постраждає? І це самий центр міста. Ганьба! Добре, що ратушу за мільйони підсвітили! А те, що треба, нікому зробити!!
розвод 26.05.2020, 13:33
там жиють далеко не бідні люди, многі бізнесмени і што самим слабо зробити фасад, А то простяки самі утепляють собі квартири в панельних етажках, а сі хотять за бюджетні гроші ...