Завтра на Закарпатті вирішуватимуть, чи пом’якшувати в області карантин

Життя  28 травня 2020 року, 15:21 10529

Хоч динаміка захворювання на Covid-19 демонструє зменшення інфікованих на Закарпатті, але поки що в області не запроваджують пом’якшення карантину. Про це сьогодні на брифінгу повідомив Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА.

«На жаль, Закарпатська область одна з 5-ти, які не потрапили до системи другого етапу адаптивних умов карантину, – каже Олексій Петров. – Ми не виконуємо один з критеріїв: в регіоні повинно бути не більше 12 інфікованих на 100 тис.населення».

За словами голови ОДА, влада постійно моніторить динаміку, а цифри дедалі більше наближуються до таких, які дозволять послабити карантин. Завтра, 29 травня, відбудеться засідання обласної комісії ТЕБ та НС.

Loading...

Читайте також:  Спалах коронавірусу у закарпатському селі: місцеві не хочуть дотримуватися карантину

«Аналізуючи дані, приймемо рішення щодо переходу на другий етап, – зазначив Олексій Петров. – На сьогодні в області 1124 тис. інфікованих. За сьогодні 20 нових випадків, вчора – 10, перед тим – 11. Динаміка підтверджує зменшення. Думаю, що вийдемо на пом’якшення».

Головні питання, що турбують зараз владу та закарпатців у контексті переходу на другий етап послаблення карантину, це можливість проведення спортивних занять, відвідання релігійних установ, закладів освіти, відновлення міського та міжміського сполучення. 

Джерело: Заголовок
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 4
Олена 29.05.2020, 12:00
Скільки можна знущатися з тих, хто не має власного автомобіля, а на роботу добиратися необхідно. При тому, якщо це біля десятка км в одну сторону? А як землю обробляти? Все одно помирати колись прийдеться, яка різниця від чого? Чи від туберкульозу, чи " ковіду-19", чи від психічного розладу-нападу звільнених клієнтів з відповідного диспансеру, чи від страху, який продукують зацікавлені суб'єкти і наганяють щодня (з якою метою?), чи від недоїдання після карантину???,... чи від дій криміналітету, який також прагне "поживитися"?
До Олеся 28.05.2020, 15:41
Ти на приколі? Тобі полюбилося дома сидіти чи що?!
Олеся 28.05.2020, 15:37
Не треба послаблювати в нас карантин! Бо зразу сплах хвороби буде. У нас в автобусах ніхто не дотримауватиметься вказівок МОЗу, будуть набиті битком, як усе.
Павло 28.05.2020, 15:35
А ще якщо дані були би справжніми!!!! А не фальсифікованні!!