Крики та штовханина: що коїться на КПП "Тиса"

Життя  31 травня 2020 року, 11:41 8104 ВІДЕО

Пункт пропуску "Тиса" перекрито для руху в обидва напрямки. Водії та пасажири бусів із посилками італійських заробітчан відмовляються розмитнювати свій вантаж і перекривають виїзд із КПП для усіх інших. Зараз там стоїть 50 неоформлених бусів. Про це повідомляє журналіст Віталій Глагола.

За словами Глаголи, на місце прибули резерви Чопського прикордонного загону та додатково 50 прикордонників із міста Львів, які автівками і щитками заблокували можливість без оформлення покинути пункт пропуску "Тиса".

Читайте також:  Люди не можуть потрапити в Україну: що коїться на українсько-угорському кордоні

"За моєю інформацією передісторія така: раніше водії бусів із посилками платити за те, аби в‘їхати без розмитнення на територію України 500€ з буса, а зараз від них вимагають розмитнити вміст мікроавтобуса за ціною 1€/кг, а ті відмовляються. З угорського боку на в’їзд в Україну черга розтягнулась вже на кілька кілометрів. Угорці не запускають нікого на територію свого КПП", – зазначив Віталій Глагола і оприлюднив відео з КПП.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
ДумайТе 31.05.2020, 13:18
Маєте зе-владу. Нагаласували. Який смисл платити 1€/кг товару, купленого в Італії? Багато передають їжу, якщо платити ще такі гроші- вона золота получається. А контрабанда як ішла, так і іде, їм можна, головне з рабів дерти останнє.