Дітей прийматимуть від батьків на вулиці: як працюватимуть дитсадки в Мукачівській ОТГ

Життя  4 червня 2020 року, 16:15 545 ВІДЕО

Із 9 червня, за умови стабільної епідеміологічної ситуації, відновлюють роботу дошкільні навчальні заклади Мукачівської ОТГ. Дітей прийматимуть від батьків на вулиці, при вході кожній дитині вимірюватимуть температуру. Протягом дня дошкільнятам вимірюватимуть температуру кожні чотири години.

До дитсадків дітей прийматимуть з попередньо заповненою батьками анкетою, яка буде розміщена на офіційному сайті Мукачівської міської ради та сайті Управління освіти молоді та спорту Мукачівської міської ради. Також батьки можуть отримати та заповнити анкету безпосередньо у дошкільному навчальному закладі.

Loading...

Читайте також:  Вихователька дитсадка причетна до жорстокого вбивства? Подробиці моторошної історії

У Мукачівській міськраді зазначили, що в анкеті необхідно зазначити стан здоров’я дитини, контактні номери батьків та сімейного лікаря дитини. Якщо протягом трьох днів дитина не відвідуватиме дитсадок, опісля необхідно принести довідку від сімейного лікаря. Такі заходи необхідні для уникнення поширення коронавірусу COVID-19.

Із приміщень дитсадків забрали килимове покриття, фіранки та м’які іграшки. У приміщеннях проводитимуть дезінфекцію, поверхні та іграшки оброблятимуть спеціальними засобами.

Читайте також:  Дитсадки Берегова готові до відкриття, але епідемситуація в області цього не дозволяє

Перед початком роботи всім працівникам дошкільних закладів вимірюватимуть температуру. Кожна група заходитиме в приміщення через окремий вхід, тож дітки з різних груп контактувати не будуть. При вході будуть розміщенні позначки для дотримання дистанції.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0