Депутати можуть вчергове відстрочити штрафи за нерозмитнені євробляхи

Життя  4 червня 2020 року, 16:26 805

Верховна Рада України може встановити мораторій на стягнення штрафу з власників нерозмитнених авто з Європи.

На сайті парламенту з’явився відповідний законопроект №3542 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності за перевищення строку тимчасового ввезення на митну територію України транспортних засобів особистого користування.

Loading...

Читайте також:  Розмитнення авто з єврономерами може стати доступнішим

Згідно з цим проектом закону, пропонується встановити мораторій на стягнення, що визначені ст. 121 Кодексу про адміністративні порушення, за виконавчими провадженнями, які відкриті на підставі постанов про притягнення водіїв євроблях до адміністративної відповідальності.

Законопроект розроблено з метою надання можливості власникам, які ввезли авто з Європи завершити митні формальності впродовж 180 днів з моменту ухвалення цього закону без застосування до них штрафних санкцій.

Народні депутати зазначили, що цей законопроект створить передумови для розмитнення євроблях, ввезених раніше та митну територію України.

Також він сприятиме комплексному врегулюванню питання доступності для українців як нових, так і недорогих вживаних автомобілів з метою врахування інтересів усіх верст населення країни.

Джерело: Факти
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0