Коли в Україні дозволять проведення масових культурно-мистецьких заходів

Життя  7 червня 2020 року, 18:21 1515

Від середи, 10 червня, в Україні буде дозволене проведення масових культурно-мистецьких заходів. Але лише в тих регіонах, які відповідають санітарно-епідеміологічним показникам щодо інфікування новим коронавірусом COVID-19. "Буде поступово впроваджуватися відкриття масових заходів. Перші культурні установи будуть дозволяти від 10 червня. Зараз ми дивимося, що саме підпаде під це відкриття. Але знову-таки, з певними епідемічними обмеженнями. Зокрема, при відкритті буде обмеження не більше однієї людини на 5 квадратних метрів", — розповів заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Правила проведення культурно-мистецьких заходів після послаблення карантинних заходів від 10 червня:

Loading...

Читайте також:  "Ми будемо готуватися до можливої другої хвилі підйому захворюваності", – Віктор Ляшко

  • Одночасне перебування відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5 кв.м загальної площі обгородженої території для заходів просто неба. Або загальної площі приміщення закладу культури.
  • Відвідувачі у приміщенні закладу мають бути в масках.
  • Обов’язкові температурний скринінг та дезінфекція.
  • Збільшення пунктів вхідного контролю.
  • За можливості контроль вхідних квитків безконтактним способом з використанням сканерів.
  • Дотримання дистанції півтора метри між відвідувачами на сидячих місцях. За столиками - не більше чотирьох осіб (без урахування дітей до 14 років)
  • Фан-зони поки під забороною.

Також від 10 червня буде дозволена робота санаторіїв. Питання, чи відкриють цього літа дитячі табори, залишаються невизначеним, адже в цих закладах існує ризик спалаху кишкових інфекцій.

Нагадаємо, що графік виходу з карантину може змінитись.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0