СТОВ «Агро-Лучки» надало допомогу засобами індивідуального захисту Ракошинській сільській раді

Життя  10 червня 2020 року, 11:14 Валентина Смаль 2193

У непростий для всього людства час надзвичайно важливою є підтримка від ближніх, будь-яка – від доброго слова до матеріальної. І це насправді цінно, коли є ті, хто може підставити плече.

У вирі боротьби з коронавірусом надзвичайно необхідними є засоби індивідуального захисту. Не так давно свою допомогу Ракошинській сільській раді на Мукачівщині надало аграрне підприємство СТОВ «Агро-Лучки».

До сільської ради з пакунками завітали заступник генерального директора Українского аграрного холдингу Михайло Савинець та начальник відділу соціального розвитку СТОВ «Агро-Лучки» Світлана Гудивок. Для потреб громади вони передали речі, які в умовах карантину, вкрай необхідні, а це: маски, одноразові рукавички, антисептики, дезінфікуючі засоби. Усього більш як на 20 тисяч гривень.

Читайте також:  СТОВ "Агро-Лучки" озвучило важливе повідомлення для мешканців Мукачівського району

«Ми звернулися з проханням про допомогу до керівництва товариства «Агро-Лучки», – розповідає Ракошинський сільський голова Василь Коштура, – адже видатків на закупівлю таких матеріалів для медустанов не маємо позаяк останні фінансується не з бюджету сільської ради. Представники підприємства пішли нам назустріч і швидко відреагували на прохання. Тож із допомогою СТОВ «Агро-Лучки» вдалося забезпечити засобами захисту всі медичні заклади сільської ради, а це: ФАПи в селах Руське та Чопівці, станцію швидкої допомоги, амбулаторію ЗПСМ та лікарню Червоного Хреста в Ракошині, а також поштове відділення».

Під час зустрічі представників СТОВ Агро-Лучки із Ракошинським сільським головою

Очільник Ракошинської сільської ради від імені всієї громади висловлює щиру вдячність за надану допомогу СТОВ «Агро-Лучки» Українського аграрного холдингу, а принагідно – керівникам Михайлові Савинцю, Михайлові Добрянському та Світлані Гудивок.

Так склалося, що придбання в Ракошині таки знадобилися. Але будемо сподіватися, що вже скоро хворі із підтвердженим діагнозом Covid-19 одужають, карантин таки закінчиться, і життя поступово почне повертатися у звичне русло.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0