На Закарпатті знову не послаблять карантин

Життя  10 червня 2020 року, 15:48 14812

В області провели засідання комісії ТЕБ та НС. Доповідали медики та епідеміологи. "На жаль, статистика захворюваності на коронавірус в області не дозволяє нам переходити до наступного етапу послаблення карантинних обмежень", – розповів голова Закарпатської ОДА Олексій Петров. За останні три доби у 126 закарпатців підтверджено COVID-19 методом ПЛР.

"Ми розуміємо, що ви втомилися від карантинних обмежень. Але! Перші послаблення показали, як тільки ми перестали носити маски, почали відвідувати громадські заклади, місця, де є скупчення людей, кількість хворих зростає швидкими темпами, – зауважив очільник Закарпаття. – Досі нема ліків та вакцини від COVID-19. І тільки наша свідома позиція може стримати масове і швидке поширення хвороби".

Loading...

Читайте також:  Спалах коронавірусу: закарпатське село закривають на карантин

Тому комісія прийняла такі рішення:

  • Не вводити на території області наступний етап послаблення протиепідемічних заходів.
  • Проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше 10 осіб.
  • Проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі
  • Продовжити заборону на функціонування: басейнів, спа-зон та розважальних закладів, ресторанів, кафе інших закладів харчування у закритих приміщеннях (тераси, ресторани, де їжа на виніс – працюють).
  • Заборонити здійснення регулярних пасажирських перевезень громадським транспортом до населених пунктів, у яких виявлено локальні осередки інфікування COVID-19.

Читайте також:  Село закрили на карантин: оприлюднено фото

  • Рішення про відкриття дитсадків приймають на місцях із урахуванням епідеміологічної обстановки.
  • Дозволити роботу пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) на базі закладів загальної середньої освіти Закарпатської області, з урахуванням профілактичних та протиепідемічних заходів:

1)  чергування медичних працівників;

2) проведення медичними працівниками оцінки щодо наявності симптомів респіраторного захворювання (кашель, нежить, задишка) і температурного скринінгу;

3) забезпечити розподіл у достатній кількості пірометрів, засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів для обробки рук та поверхонь у кожному пункті тестування.

  • У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні ознакам для послаблення протиепідемічних заходів протягом трьох днів поспіль вносити подання на розгляд регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій питання про скасування послаблення конкретних протиепідемічних заходів виходячи з результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в області.

Нагадаємо, за добу в області померло 2 людей, в яких виявили COVID-19.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 4
Гаяне Боднар 11.06.2020, 22:37
Славо Богу ещё столько времени прошло,но не одного больного не видела.Люди умирать скоро будут от голода.Это страшно видить чем ваш Чертов вирус.
Виноградівець 11.06.2020, 15:35
Зате в Києві все працює!!!!!!
Iнна 10.06.2020, 21:48
Як буде проходит ЗНО з матиматики, верно буде проходит в Виноградовi, Як дiтям з iнших сiл добраться, як що не будуть ходити автобус и мiж селами
Мирон 10.06.2020, 19:33
Заєбали з карантином підари