Негода знову наробила біди в області

Життя  16 червня 2020 року, 20:50 5866 ФОТО

Сьогодні Закарпаття потерпає від сильної зливи. Протягом години в деяких населених пунктах випала кількатижнева норма опадів. У містах каналізаційні стоки не справилися із прийомом великої кількісті води.

У Великоберезнянському районі паводок зніс міст у селі Лубня на автодорозі 070202 Лубня-Держкордон з Польщею. "Найближчим часом матиму робочу поїздку на Великоберезнянщину. Обов’язково огляну цей об’єкт. Його необхідно відновити", – зазначив очільник ОДА Олексій Петров.

Loading...

Читайте також:  На Закарпаття суне циклон, який принесе сильні дощі

Це важливий інфраструктурний об’єкт. Адже міст стоїть на дорозі, яка веде до пункту пропуску Лубня-Волосате. Від його відновлення залежить розвиток туризму та транскордонного співробітництвата в регіоні!

В Ужгороді підтоплено вулиці: Козацьку, Донську, Пограничну, Радванську. Під залізничним мостовим переїздом на вулиці Анкудінова утворилося озеро, в якому застряг автомобіль.

Читайте також:  Затопило село: сьогодні негода наробила біди на Закарпатті

Нагадаємо, синоптики попереджають, що на території області буде продовжуватися дощова погода протягом декількох днів. Інтенсивні, зливові опади. Покращення погодніх умов варто очікувати не раніше 20 червня.

У місцях проходження сильних злив буде відбуватися: формування значного місцевого та схилового стоку з підтопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав; утворення локальних селів та зсувів перезволоженого ґрунту.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0