6 потрощених машин за місяць: у Мукачеві невідомі "взялись" за нову службу таксі

Життя  18 червня 2020 року, 13:05 7002 ВІДЕО

Інтернет-видання "PMG.ua" раніше писало про те, що в Мукачеві невідомі пошкодили автівки нової служби таксі. Як повідомляє журналіст Віталій Глагола, за місяць у місті розтрощили 6 автомобілів-електрокарів нової служби таксі, яка всього місяць працює на ринку перевезень у Мукачеві. Ця служба таксі називається "MOEco Taxi".

Читайте також:  Закарпатський таксит вирішив безкоштовно підвозити медиків

В Ужгороді вона без проблем працює вже півтора роки. Найсвіжіші випадки сьогодні вночі та вчора. Два автомобілі таксі пошкодили камінням. Схема така: таксі викликають у глухий і безлюдний район Мукачева, а потім група із 2-3 людей закидує автомобіль камінням, б‘є вікна, двері і дзеркала", – зазначив Глагола.

Читайте також:  Із мукачівським таксистом трапився неприємний інцидент

На відео камер спостереження потрапив тільки один випадок. Автомобіль викликали в село Лалово, що на Мукачівщині. На відео, яке опублікував Віталій Глагола, видно, що коли таксі під‘їхало за адресою, то із кущів вибігли чоловіки в чорному і почали трощити електрокар палицями. За підрахунками служби таксі ремонт 6 потрощених автомобілів обійдеться їм в понад 200 000 гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0