Мала б за честь мати такого кума, – мати закарпатського Зеленського запросила президента стати хресним для її сина

Життя  19 червня 2020 року, 14:15 4598

Ужгородські роми, які назвали свого сина Зеленським, запрошують президента України Володимира Зеленського стати хресним для їх хлопчика.

Мати-одиначка Магдалина каже, що мала б за честь мати такого кума. І не через те, що він президент країни, а через те, що захоплюється Зеленським як актором та телеведучим. Мовляв, передивилася усі програми та фільми за участі актора.

Loading...

Читайте також:  Відомий на всю країну: журналіст побував у гостях у юного Зеленського з Ужгорода

Сам обряд хрещення проведуть після завершення карантину, доти ж сподіваються на зворотній зв’язок від президента. Запрошення шлють йому тільки віртуальне – через журналістів.

"Ми хочемо покликати його аби він був хресним батьком. Будемо його шанувати і любити, нашого президента. Але ми і до того його поважали. Я усе дивлюся його кіна і все інше. Не за то шо він президент. Ми б дуже хотіли аби він прийшов до нас на христини, дуже хочемо аби прийшов, але ми чули, що його дружина хвора, тому хочу побажати їй здоров’я, аби вона була здорова і надіялася на Бога", – каже Магдалина Дьопйош, мати юного Зеленського.

Хлопчик уже став зіркою табора в якому проживає. Усі, від найменшого, звуть його пан Зеленський.

Народився хлопчик 23 березня цього року. Його виховує 42-річна мати-одиначка Магдалина. Крім Зеленського в родині є ще 5 дітей.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3
Дьорйош 19.06.2020, 14:59
Гагагагага))))))))))) спортили малому судьбу))))))))
Ржу 19.06.2020, 14:22
Ага, такуй нараз Зе у табор прийде. Раніше Балогу кликали за кума,оби бабло дав, а тепер Президента))
Фа 19.06.2020, 14:20
Аххха Файно Дуже файно