Поліція проводить рейди на території області

Життя  21 червня 2020 року, 12:53 3854 ВІДЕО

На виконання рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних  ситуацій у краї, у поліції Закарпаття організовано діяльність спеціальних рейдових груп, які перевіряють дотримання посилених протиепідемічних заходів,  пов’язаних із поширенням COVID – 19.

До їх складу увійшли поліцейські, медики, епідеміологи та представники органів місцевого  самоврядування. Поліцейські посилено перевіряють заклади громадського харчування (кав’ярні, бари, ресторани), об’єкти торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, продуктові ринки.

З продавцями та відвідувачами магазинів, салонів краси правоохоронці проводять роз’яснювальні бесіди та наголошують на важливості дотримання посилених правил карантину. Також мобільні групи відвідують громадян, які перебувають на самоізоляції. 

Loading...

Читайте також:  Сьогодні в області стартують перевірки щодо дотримання карантину: деталі

У відділі комунікації поліції Закарпатської області розповіли, що станом на тепер, було виявлено порушення в роботі одного із закладів обласного центру. За вказаним фактом працівники поліції склали відповідні адміністративні матеріали.

Якщо громадяни не реагуватимуть на зауваження правоохоронців щодо необхідності виконання вимог, передбачених постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», вони будуть притягнуті до передбаченої Законом відповідальності.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0