В Україні хочуть змінити вигляд одного з дорожніх знаків та зобов’язати всіх пристібати ремені безпеки

Життя  22 червня 2020 року, 08:14 Остап Новицький 5827

Правила дорожнього руху невдовзі можуть дещо змінитися, – якщо проєкт постанови, розробленої МВС, буде внесений до порядку денного засідання Уряду та підтриманий. Що зміниться для водіїв та інших учасників дорожнього руху?

Оскільки йдеться про проєкт, в який ще можуть бути внесені редакційні правки, зупинимось лише на ключових оновленнях. Одне з таких стосується автомобільних ременів безпеки. Користуватись ними пропонують зобов’язати усіх учасників руху, в тому числі тих, хто зараз звільнений від цього обов’язку: інструкторів з навчання водінню, водіїв та пасажирів таксі й оперативних і спеціальних транспортних засобів. Єдине виключення – водії та пасажири з інвалідністю, фізіологічні особливості яких роблять користування ременями безпеки неможливим.

Читайте також:  ТОП змін в Україні з червня: найбільші нововведення у перший місяць літа

Може змінитись вигляд одного із дорожніх знаків, 1.40 «Кінець дороги з удосконаленим покриттям». У новому варіанті дорога буде зображена не у перспективі а горизонтально, й над нею з’явиться силует автомобіля. Назва знаку теж запропонована інша: «Зміна покриття».

Знак зміна покриття

Нагадаємо, що для того, щоб ці зміни набули чинності, описаний проєкт постанови має бути підтриманий на засіданні Кабінету Міністрів.

Джерело: АвтоРіа
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0