Суцільне болото: один із мікрорайонів Мукачева потерає від бездоріжжя

Життя  22 червня 2020 року, 21:45 2126 ВІДЕО

Вулиці району Борок-Телеп, що у Мукачеві, розбиті вщент. Найяйскравіша картина суцільного бездоріжжя спостерігається саме у період злив. Куди не глянь – всюди багнюка. Так можна сказати про ряд вулиць у мукачівському мікрорайоні Борок-Телеп. Тут нема дороги. Тут бездоріжжя. Суцільні ями, в період злив вщент заповнені водою. І не тільки ями, а й затоплені підвила і дворогосподарства. Суцільне болото! Так кажуть жителі вулиць Грибоєдова, Гвардійська та Магарити Василя.

Loading...

Читайте також:  Бездоріжжя в горах: Василь Петьовка звернувся до голови ОДА

Щоправда, більшість на камеру говорити не погодились, мовляв, уже коментували, вже зверталися до відповідних інстанцій, а результату – нуль. Окрім бездоріжжя, тут ще й водопроводу немає. Зокрема на вулиці Грибоєдова каналізації немає вже понад 2 десятки років, а от на Гвардійській – вже близько 3-х воду проводять, та ще досі не провели. Далі дивіться у сюжеті каналу М-студіо:

Нагадаємо, що на Закарпатті обвалився міст: ціле село залишилося відрізаним від світу

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Крадуть 22.06.2020, 22:26
Крадуть безбожно, особенно на комунальному водоканалі (на водопроводах та каналізаціі), де поклали свого ненажерливогл бізнесмена і освоюють кошти громадян по своіх карманах. Браво, але є ще бог на небі, треба врахувати злодіям у владі.