63% українських лікарень підключені до якісного інтернету, – дослідження Мінцифри

Життя  23 червня 2020 року, 13:18 305

Міністерство цифрової трансформації провело дослідження підключення соціальних об’єктів до високошвидкісного інтернету і продовжує інформувати про його результати. На черзі – лікарні. За даними дослідження Мінцифри, до інтернету підключені 1 304 лікарні з-поміж 1 756 – це 74,26%.

До оптичних технологій підключені 1 111 лікарень серед усіх. Тобто 37% лікарень не мають якісного інтернету, і це означає, що в таких закладах є суттєві обмеження у розвитку телемедицини та впровадження новітніх практик. До того ж, пацієнти, що проходять лікування у стаціонарі, та решта відвідувачів не мають змоги користуватись швидкісним wi-fi.

Loading...

Читайте також:  Не маємо куди класти нових хворих: на Закарпатті опорні лікарні по коронавірусу переповнені

Щоб усі пацієнти могли одночасно користуватись wi-fi, потрібне гігабітне підключення. Але така публічна мережа неодмінно має бути відокремлена від внутрішньої мережі лікарні, щоб ніяка персональна інформація про пацієнтів не потрапила до зловмисників.

Можливість надавати медичні послуги онлайн (телемедицина) стала ще важливішою у період протиепідемічних заходів та обмежень, коли важливо дотримуватися карантину і залишатися вдома. Отже, більшість лікарень ще потребують підключення до швидкісного інтернету для можливості надавати послуги телемедицини.

Читайте також:  Як записатись до спеціалістів у Діагностичний центр Лікарні святого Мартина: покрокова відеоінстукція

“Наше завдання, щоб усі лікарні були забезпечені гігабітним інтернетом. Це відповідає європейській практиці. Для цього ми розробляємо Національний план розвитку широкосмугового доступу до інтернету та почнемо втілювати його в життя вже в наступному році”, – зазначає Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0