В Україні зросла кількість пневмоній і госпіталізацій із COVID-19

Життя  30 червня 2020 року, 11:18 473

В Україні за останній місяць майже вдвічі зросла кількість людей із пневмонією та кількість хворих на COVID-19, яких госпіталізували. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів на брифінгу 30 червня.

"Аналізуючи рівень захворюваності, динаміку захворюваності – щоб приймати відповідне рішення – ми в Міністерстві охорони здоров’я, в тому числі, аналізуємо, що в нас відбувається від тижня до тижня. Якщо з 18 по 24 травня, наприклад, кількість госпіталізованих була 749 осіб за тиждень, то минулого тижня, з 22 по 28 червня, ця кількість складає 1 410… Госпіталізація відбувається виключно тих людей, які перебувають у (стані) середньої важкості або в тяжкому стані перебігу хвороби", – розповів Максим Степанов.

Loading...

Читайте також:  В одному з районів області спалах Covid-19. За добу виявили 40 хворих

Також, як зазначив міністр, є стрімке зростання щодо реєстрації пневмоній. "Ми тестуємо всіх без виключення, в кого є пневмонія. Якщо з 18 по 24 травня в нас було 2 572 пневмонії, то на минулому тижні цей показник складає 4 705. Тобто це люди, які влітку, у спеку захворіли пневмонією. Це ще раз підтверджує, що в нас достатньо швидко поширюється COVID-19. Про що говорять не тільки цифри щодо кількості захворюваних щодня – вони постійно зростають, але й кількість людей, яких госпіталізують, і кількість людей, у яких є пневмонія, постійно збільшується. А це пряма загроза здоров’ю і життю людини, яка заразилася на COVID-19", – зауважив Степанов.

Він наголосив, що заповненість ліжок хворими з COVID-19 зростає (а це – один із показників для пом’якшення карантину), але люди їдуть до моря, де відпочивають на пляжах і в клубах, не дотримуючись ані маскового режиму, ані соціальної дистанції, ані дезінфекції рук.

Читайте також:  За добу померли четверо закарпатців, у яких виявили COVID-19

За добу 29 червня було госпіталізовано 192 особи з коронавірусною хворобою. У вихідний понеділок COVID-19 в Україні підтвердили у ще 706 осіб, 12 хворих померли, 88 людей одужали від коронавірусної хвороби. Загалом за час пандемії заразився коронавірусом в Україні 44 334 особи, з них 1 159 померли, а 19 115 одужали. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0