Можна відвідувати басейни, музеї, зоопарки: Чехія з 1 липня ще більше пом’якшила карантин

Життя  2 липня 2020 року, 09:28 791

З 1 липня в Чехії ще більше пом’якшили обмеження, введені з метою боротьби з епідемією коронавірусу. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Czech Radio. З середи на більшій частині території Чехії скасовується вимога носити медичні маски в громадському транспорті та у внутрішніх приміщеннях будівель. 

Виняток становлять медичні та соціальні установи, а також Прага і Моравсько-Сілезький край. Там зберігається вимога закривати ніс і рот в окремих місцях, наприклад, в празькому метро і у внутрішніх приміщеннях, де проходять заходи з кількістю учасників понад 100 осіб.

Loading...

Читайте також:  У центрі Праги влаштували застілля-прощання з коронавірусом

З 1 липня всі визначні пам’ятки Чехії – замки, палаци і музеї – починають працювати в звичайному режимі. Без обмежень можна також відвідувати басейни і зоопарки. 

У внутрішніх приміщеннях культурних установ скасовується необхідність дотримуватися дистанції в два метри. Ресторани і бари знову зможуть працювати і після 23 години.  Глядачі кінотеатрів можуть приносити в зал для глядачів їжу і напої.

Читайте також:  Закарпатець на велосипеді поїхав у Прагу

У районах Фрідек-Містек і Карвіна, де спостерігається зростання числа інфікованих, вимога носити маски поширюється на працівників сфери послуг, таких як перукарі тощо. Закриті для відвідування будинки для літніх людей. Заклади громадського харчування в цих районах можуть працювати тільки до 23 години.

Нагадаємо, прем’єр Чехії заявив, що загальнонаціонального карантину в країні більше не буде.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0