Парламент прийняв рішення про виділення коштів на ліквідацію наслідків стихії на Рахівщині

Життя  3 липня 2020 року, 19:11 946

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук розповів народний дерпутат Василь Петьовка. "У червні на Рахівщині за кілька годин випала місячна, подекуди півторамісячна, норма опадів.

Систематична відсутність коштів на відновлення гідротехнічних споруд призвела до катастрофічних наслідків для жителів району. З року в рік я та мої колеги звертаємося до Уряду з проханням відновити фінансування протипаводкової програми "Тиса".

Читайте також:  На Рахівщині відновили розмиту паводковою хвилею ділянку дороги

Остання зустріч, на якій було порушено це питання, відбулася з екс-прем’єр-міністром Гончаруком у січні цього року. Схожа проблема існує також і в сусідніх областях, жителі яких досі не можуть оговтатися від природнього лиха.

Твердо переконаний, що проблему легше попередити, ніж щороку сподіватися на те, що негода омине Україну. Сьогодні парламент прийняв зміни до бюджету, які передбачають виділення фінансів для термінового відновлення інфраструктури та виплати компенсацій людям.

Маю щиру надію, що кошти дійдуть до українців, а профільні міністерства якісно виконають свою роботу та, що головне, звернуть належну увагу на проведення комплексу превентивних заходів", – зазначив Василь Петьовка.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0