МОЗ готує лікарні другої й третьої хвилі на Закарпатті

Життя  4 липня 2020 року, 11:56 6767

МОЗ почало розгортання або підготовку до розгортання лікарень другої та третьої хвилі у Закарпатській, Волинській та Рівненській областях. Про це сьогодні розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу.

"По тих регіонах, де є більша заповненість, таких як Закарпатська або Волинська, а також Рівненська область ми вже почали розгортання лікарень другої хвилі або підготовку до розгортання лікарень другої та третьої хвилі у зв’язку з суттєвим зростанням кількості хворих на коронавірусну хворобу, зі зростанням кількості госпіталізацій", – зазначив Максим Степанов.

Loading...

Читайте також:  На Закарпатті посилюють карантин

Водночас, відповідаючи на питання, чому у Києві та Львові хворі на COVID-19 лежать навіть у коридорах, міністр повідомив, що у Києві та Львівській області заповненість ліжок становить 41-44%. У Києві лікарні першої хвилі були розраховані на майже 750 хворих, на Львівщині – на 1,5 тисячі хворих.

"Це питання до місцевої влади, яка є власником лікувальних закладів, щодо маршрутизації цих пацієнтів в інші лікарні, які визначені під лікування хворих на коронавірусну хворобу", – підсумував Максим Степанов.

Нагадаємо, в Закарпатській області знову значно зросла кількість хворих на COVID-19.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Вікторія 06.07.2020, 00:07
А хотіли закрити Іршавську і що потрібно ще??????